» » Galaktikos gelbėtojai

Galaktikos gelbėtojai Online

Galaktikos gelbėtojai / Galaxy Quest filmas online nemokamai
7.3
Metai: 1999
Šalis: USA
Trukmė: 1 val 42 min
Kokybė: BDRip
Režisierius: Dean Parisot
Aktoriai: Tim Allen, Sigourney Weaver, Alan Rickman, Tony Shalhoub, Sam Rockwell, Daryl Mitchell, Enrico Colantoni, Robin Sachs, Patrick Breen, Missi Pyle
Galaktikos gelbėtojai siužetas
Visa Amerika prilipusi prie ekranų stebėjo kosminį serialą „Galaktikos gelbėtojai”. Serialo aktoriai tapo tikrais didvyriais. Vėliau televizijos vadovams serialas pabodo. aktoriai neteko darbo. Bebaimius astronautus vaidinę artistai dabar keliauja po Ameriką. už skatikus džiugindam žiūrovus scenomis iš muilo operos.

O tolimos galaktikos gyventojai pamanė. kad baigęs gyvuoti televizijos serialas „Galaktikos gelbėtojai” – tai Žemės planetos istorinis dokumentas. Jie sukūrė galaktikos karų techniką ir kosminius laivu. tokius. kaip matė seriale. Ateiviams gresia žūtis. nes juos užpuolė pabaisos iš kitos planetos.

Jie atvyksta pas aktorių. vaidinusi komandorą. ir kviečiasi jį į kosminį laivą. Ateiviai įsitikinę. kad serialo aktoriai – tikrieji kovotojai su blogiu. nuo kurių priklauso visos galaktikos ateitis. Kovoti su piktais agresoriais vyksta visa aktorių komanda.
Žiūrėti online Galaktikos gelbėtojai nemokamai -
Grotuvas Grotuvas 2 Grotuvas 3 Pristatymas
Komentarų (0)
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
HWMovies.com